konfigurator stołów

Mimo bardzo dużego ilości mebli na rynku, czasem bardzo trudno wybrać coś odpowiedniego do naszego mieszkania. Pojawiają się wówczas problemy związane z zamawianiem ich specjalnie na wybrany wymiar. Jednak i to nie raz nie jest odpowiednim wyjściem z sytuacji. Wiąże się z to z bardzo dużymi kosztami, a i tak proponowany wzór może nie być akceptowany przez wykonawców. Są jednak sposoby na to, by samodzielnie zaprojektować swój własny, wymarzony mebel. Okazuje się, że częstym problemem jest wybór odpowiedniego stołu do jadalni. Pomóc w tym może konfigurator stołów. Konfigurator taki pomaga zaprojektować stół w czterech prostych krokach. Przykład kongfiguratora stołów znajdziesz na stronie: https://stolpluskrzesla.pl/n-14/konfigurator-stolow

Pierwszy krok

Po wejściu w konfigurator należy na początku wybrać odpowiedni dla nas rozmiar stołu. Konfigurator stołów umożliwia wybranie naprawdę z pośród wielu możliwych wymiarów. W tym momencie można także wybrać ilość wkładek przedłużających, jakie będzie miał mieć nasz stół. Wszystkie wymiary podane są w centymetrach. Na etapie tym możemy także wybrać dodatkowe metalowe nogi.

Drugi krok

Na tym etapie konfiguratora stołów wybierany jest kolor. Zazwyczaj jest ich wiele, od czarnego do białego. Odcienie te są bardzo naturalne, a więc stoły z pewnością będą wyglądały wspaniale.

Trzeci krok

Krok ten umożliwia zdecydowanie się na kształt nóg od stołu. Każdy z modeli prezentuje inny styl, dzięki czemu wybrać można wymarzony wzór.

Czwarty krok

Ostatni z kroków w konfiguratorze stołów umożliwia wybranie stylu blatu stołu. Możemy zdecydować się na odpowiedni kształt oraz materiał.