Elegancka, legendarna biznesowa Nokia 6310i to przedmiot pożądania...bynajmniej kiedyś tak było. Co w tym klasycznym telefonie komórkowym było takiego, że właśnie był gadżetem, który uwielbiali biznesmeni?

[caption id="attachment_206" align="alignleft" width="188"]nokia 6310i Nokia 6310i klasyką wśród mobile[/caption]

Uznawana jest za najlepszy telefon w historii telefonii komórkowej. Na rynek została wprowadzona w 2002 roku, a i dzisiaj swoją ceną przebija inne modele. Czym się charakteryzuje Nokia 6310i? Ten model Nokii miał być niezawodny i wytrzymały i taki jest. Ma genialną, bardzo wytrzymałą baterię - 18 dni bez ładowania czyli 450 godzin czuwania to nie jest bajka, ale prawda. Dzięki takiej baterii możliwość prowadzenia wielogodzinnych rozmów nie stanowi żadnego problemu, co dla każdego przedsiębiorcy ma przecież ogromne znaczenie nawet dzisiaj. Można ją wrzucić do wody, upuścić na beton i nic się nie stanie. Telefon będzie działał dalej. Poza tym Nokia 6310i ma oryginalny wygląd. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, telefon doskonale leżał i leży w dłoni.

Jest idealny dla osób, które potrzebują telefonu, a nie smartfona. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Nokia 6310i nie ma multimedialnych funkcji. Nie ma też aparatu fotograficznego i kamery. Służy tylko do rozmów i wysyłania wiadomości tekstowych, czyli smsów. Nie zadowoli więc miłośników wszelkich nowinek technologicznych. Jedynym minusem są gabaryty urządzenia, ale czy będą tak istotne przy pozostałych zaletach biznesowej Nokii 6310i? Raczej nie, a możecie ją znaleźć na tej stronie: http://www.standardgsm.com/product-pol-258-LEGENDARANA-BIZNESOWA-NOWA-NOKIA-6310i-.html