Nie od dziś wiadomo, że zegarek jest doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla przyjaciela, jak i partnera. Warto dopasować go nie tylko do gustu obdarowywanego mężczyzny, ale również jego… wieku! Z tego powodu zebraliśmy pięć modeli zegarków męskich Hugo Boss, które naszym zdaniem doskonale będą pasowały na kolejne, okrągłe urodziny. Nie tak dawno zegarki męskie Hugo Boss wystąpiły w zupełnie nowej linii Orange. Jej charakterystycznym elementem było oczywiście dodanie do tarczy czy wskazówek pomarańczowych elementów, jak sama nazwa zresztą mówi. Wśród tych zegarków, sygnowanych nazwami różnych miasta świata, bez problemu wybrać można idealne modele na kolejne, okrągłe, męskie urodziny.

Dla dwudziestolatka – Detroit

Charakterystyczne, rzucające się w oczy połączenie intensywnie niebieskich paska i tarczy z pomarańczowymi elementami takimi jak napis czy niektóre elementy tarczy oraz wskazówka sekundnika – ten zegarek przypadnie do gustu każdemu dwudziestolatkowi. Wyraża mocny charakter, jest męski, a jednocześnie idealny dla kogoś, kto dopiero stoi na progu dorosłego życia.

Dla trzydziestolatka – Tokyo

Mocny, energiczny, a jednocześnie już bardziej elegancki – zegarek męski Hugo Boss z linii Orange kojarzony z Tokyo to świetny prezent dla trzydziestolatka. Ma lekko sportowy, wręcz wyścigowy wygląd, a przy tym elegancki, skórzany pasek z energetycznymi pomarańczowymi nitkami. Jeśli połączyć to z jasną tarczą i kontrastowymi wskazówkami, zyskujemy zegarek idealny na trzydzieste urodziny.

zegarek męski Hugo BossDla czterdziestolatka – Paris

Minęły już czasy, gdy czterdziestolatek uważany był za osobę w średnim wieku. Dziś czterdzieści lat to nadal młody wiek, dlatego idealnie pasuje do niego zegarek męski Hugo Boss w wersji Paris. Na miękkim pasku, z ciekawymi kolorami, które jednak już nie rzucają się w oczy tak jak pomarańczowe elementy poprzednich zegarków. Stonowany wygląd całego zegarka świetnie współgra z turkusowymi dodatkami.

Dla pięćdziesięciolatka – Cape Town

Pasujący do eleganckiego, pewnego siebie i żyjącego pełnią życia pięćdziesięciolatka to właśnie zegarek męski Hugo Boss inspirowany Cape Town. Srebrna otoczka tarczy w połączeniu z bransoletką oraz srebrnymi wskazówkami to klasyka gatunku. Dodatek granatowej tarczy i subtelnego, pomarańczowego napisu doskonale współgra z pięćdziesiątymi urodzinami.

Dla sześćdziesięciolatka – Berlin

Surowy, elegancki, a przy tym praktyczny – taki jest zegarek inspirowany Berlinem. Połączenie czerni i starego złota, a także duże cyfry dobrze widoczne w mroku świetnie sprawdzają się, gdy wzrok już nie ten. Jednocześnie zegarek nadal jest elegancki, świeży i sportowy.