Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem dużego domu, w którym znajduje się dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania, możesz wykorzystać ją do stworzenia pokoju gier z prawdziwego zdarzenia. Będzie to świetne miejsce do spędzania czasu wspólnie z rodziną czy znajomymi. Jego ostateczny wygląd będzie zależał oczywiście od dostępnego metrażu oraz własnych upodobań. Zachęcamy jednak do przeczytania naszego artykułu, który być może zainspiruje Cię do wprowadzenia jakiegoś ciekawego rozwiązania.

Popularne gry towarzyskie

Do wyboru masz wiele gier towarzyskich, które zapewnią rozrywkę i będą umilać wieczory spędzone w domu. Wśród najpopularniejszych z nich wymienić można oczywiście bilard i tenis stołowy. Ceny ekonomicznych modeli zestawów do bilardu i tenisa zaczynają się już od kilkuset złotych, ale jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości wykonania, przygotuj się na spore wydatki. Luksusowe wersje stołów do bilardu potrafią kosztować bardzo dużo. W pokoju gier możesz umieścić również stół do piłkarzyków. Zajmuje on zdecydowanie mniej miejsca niż stoły do bilarda czy tenisa stołowego, a jednocześnie są ciekawym sportem rywalizacyjnym. Zasady piłkarzyków są nieskomplikowane, dlatego ze sprzętu bez problemu mogą korzystać już kilkuletnie dzieci. Innego rodzaju grą odpowiednią dla dorosłych i dla dzieci jest cymbergaj. To zabawa zręcznościowa, która polega na wbiciu krążka do bramki przeciwnika. Krążek porusza się po gładkiej powierzchni stołu dzięki wydmuchiwanemu powietrzu.

Prawdziwy bar

Dodatkową atrakcją pokoju gier może być urządzenie w nim prawdziwego baru. Kolorowe drinki czy dobrej jakości alkohole z pewnością uatrakcyjnią niejedno towarzyskie spotkanie osób dorosłych. Najbardziej rozbudowana wersja baru będzie składać się z półek na alkohol, blatu, stołków barowych oraz stanowiska do przygotowywania drinków. Ekskluzywnymi materiałami, które mogą zostać wykorzystane do produkcji tych elementów są dobrej jakości drewno, marmur oraz skóra. stołki baroweW oszczędniejszej wersji wystarczy nieduża półka lub zamykana szafka na alkohole, stołki barowe i wysoka lada np. z płyty MDF. Elementem, który wprowadzi do takiej aranżacji nieco koloru, mogą być wspomniane wcześniej stołki barowe. Występują one w wielu odsłonach i barwach, dlatego bez problemu osiągniesz dzięki nim taki efekt, jaki sobie wymarzysz. Jeżeli lubisz intensywne akcenty kolorystyczne, możesz zdecydować się na stołki barowe w barwie żółtej, zielonej czy czerwonej. Natomiast bardziej klasyczny wystrój uzyskasz, wybierając stołki w odcieniach brązu lub czerni. Stołków barowych szukaj tutaj:  https://aropos1.pl/pol_m_Hokery-i-krzesla-barowe_Krzesla-i-stolki-barowe-328.html.