Fani wszystkich kreskówek oraz bajek będą zachwyceni! Samsung Galaxy S5, to jeden z niewielu modeli telefonów, które mogą pozwolić sobie swoim rozmiarem na zmieszczenie się w coraz popularniejszych etui 3D. Jest to nie lada gratka dla dzieciaków i hipsterskiej młodzieży, ale również dla dorosłych miłośników niebanalnych gadżetów.

Etui 3D oprócz tego, że jest bardzo ładne oraz kolorowe i przyciągające uwagę, jest również bardzo trwałe oraz amortyzujące wstrząsy. Dzięki temu, że jest wykonane z silikonowego materiału, dobrze chroni telefon przed najgorszymi upadkami. Urazy mechaniczne powstałe w wyniku zderzenia telefonu w etui 3D z ziemią są naprawdę niewielkie.etui galaxy s5

Możliwości dla Etui Galaxy S5 są naprawdę różne. Dużą popularnością cieszą się obudowy nawiązujące do bajek o Kubusiu Puchatku oraz „Potworów i Spółka”. Myszka Miki oraz Minnie również mają swoich godnych reprezentantów wśród tych gadżetów dla telefonów komórkowych.

Dzieci korzystające z telefonów, które mają na sobie tę silikonową obudowę wyglądają przeuroczo. A dodatkowo przy dzieciakach należy uważać dwa razy bardziej. O ile dorośli niezdarność mają wpisaną jako cechę charakteru, o tyle dzieci najczęściej nie mają świadomości swojej koordynacji ruchowej, dlatego zabawne etui, które nie wygląda upiornie na pewno im się spodoba, a dodatkowo ochroni ich telefon przed urazami mechanicznymi.

Jeżeli jesteś fanem kreskówek, to z całą pewnością przypadną Ci do gustu etui Galaxy S5, które przypominają bohaterów z ulubionych bajek z dzieciństwa.